Hakkımızda

Buğday başağının Ekmeğe dönüş hikayesini bilmeyenler ekmeğin neden Nimet olduğunu da bilemezler bu yüzden ülkemizde ve Dünya'da her yıl milyarlarca ekmek çöpe atılır.

altaltbanner

Ekmeğin önemi

9000 Yıl önce başlayan bu serüvende ekmeğe olan ihtiyaç artığı için otomasyonlar devreye girmiş ve sofralarımızın baş tacı olan ekmeğin gelişmesine Endüstri, teknoloji ve insanoğlunun pratik zekası çok katkı sağlamıştır.Tamda bu bağlamda Arendi Makine ailesi olarak tarlada başlayıp fırınlara un olarak gelen buğdayın en temiz ve leziz şekilde sizlere ulaşması için gece gündüz çalışacağımızın ve tarladan sofraya giden bu yolculuğa katkı sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.

Kurumsal

Arendi Ailesi’nin en değerli varlığı çalışanlarımızın alın teridir. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle kocaman bir aileyiz. Önce insan diye çıktığımız bu uzun yolda teknolojiye yön veren insana ve teknolojiye yatırımlarımız hız kesmeden devam edecektir.

Arendi Ailesi olarak her şeyi üretmek yerine bildiğimiz işte uzmanlaşarak

Ekmek Spiral Soğutma Kulesi

Türk ekmeği üretim hattı

Başta olmak üzere Ekmek = Arendi makine algısı ile Dünya üzerindeki tesislerde yerimizi almak ve Türk Ekmeğini dünya mutfaklarına kazandırmak için çalışıyoruz.